arkadaşlar yeni sitemiz http://www.grandedaimon.com herkesi bekleriz....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkadaşlar yeni sitemiz http://www.grandedaimon.com herkesi bekleriz....

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RESSAM ADOLF HİTLER...

3 posters
YazarMesaj
ıron woman
co-admin
co-admin
ıron woman

RESSAM ADOLF HİTLER... Empty
MesajKonu: RESSAM ADOLF HİTLER...   RESSAM ADOLF HİTLER... Icon_minitimePtsi 27 Ağus. 2007, 18:36

biliyor muydunuz? adolf hitler ayrıca bi ressammış...
demek ki adolf hitler soykırım planlarını tablolarını çizerken planlıyordu diye düşünmekten alı koyamıyorum kendimi:)
heryere yetişyor gerek kendinde üstün güçler görmesi(ufolarla iletişim kurduğuna inanması),gerek güzel sanatlardaki başarısı,gerek insanları sabun yapmadaki başarısı onun 10 parmağında 10 marifet olduğunu kanıtlıyor:)
özellikle nü çalışmalar womans temalı kara kalemlerini çok başarılı buldum ben...
ve unutulmaması gerekirki asıl böyle dahiler her şeyde başarılı olurlar...

http://mostinterestingblog.blogspot.com/2007/04/pic-adolf-hitler-was-good-painter.html
FRoZeN_HeLL_LiKe
KURUCU-Site Admin
KURUCU-Site Admin
FRoZeN_HeLL_LiKe

MesajKonu: Geri: RESSAM ADOLF HİTLER...   RESSAM ADOLF HİTLER... Icon_minitimePtsi 27 Ağus. 2007, 21:01

bu yazında açıkça bi ırkçılık qörüyorum hitlere karşı bunun da sebebini tahmin ediyorum netçe..neyse hitleri hatim etmiş biri olarak bi de ben yazmak istedim ...

tüm dünyanın tanıdığı FÜHRER adolf hitler (ki soyadı sonradan deişmiştir daha önce himmler ) kavgam kitabında (mein kampf) belirtmiştir bunu..doqduqu kasabadaki acı ızdırap dolu yıllarından sonra annesinin ve babasının ölümü üzerine yaşadıqı şokla viyanaya qitmiştir..1911 de baqlı olan yetim aylıqının kesilmesi üzerine qeçimini posta kartları ve suluboya resimler yaparak kazanmaya başlamıştır..qüzel sanatlar akademisine qitmiş ancak burda ilk denemelerde başarılı olamamıştır...bu yıllarda inşaatta çalışarak qeçimini saqlar çalışma hayatı düzensizdir...biraz para kazanınca kahvelere gider gazete kitap okur ve derin siyaset tartışmalarına katılır..isyasal olayları yakından izler ve bu yıllarda alman milliyetçiliqini benimser(georg von schönerer yazmıştır bu kitabı da)..

1913 yıllarına mütakip hitler sanatçı olmak adına münih e qider...yoksul amaçlık aylakyaşantısını orda da sürdürmüştür..yalnızlıqından ve sivillikten kurtulmak içinse orduya yazılır...ilk olaraak orduya bile alınmaz fakat (kararlılıqından olsa qerek) gönüllü olarak alman ordusuna katılır...kendisi sahip olduqu tüm deqerleri burda alman ordusunda aldıqını söler...

savaş bitince bir tutsak kampında gözcü olarak görev yapar daha sonra ideolojisi qrerğince alman işçi partisine yedinci üye olarak katılır...(ki ztn temmuz 1921 de buranın başkanı olur)... darbe girişimi sonrasında da 5 yıl hapse mahkum olur ancak 9 ay yatar...ve bu kavgam kitabının 1. cildini orda yazar...

çıktıktan sonra geçimini partiden saqlar..ve bu yıllarda yahudilerin ne denli amaçsız çıkarcı olduqu qörüşüne warır ki bu tezinde haklıdır..devlet dairelerinde her 5 kişiden 4 ü yahudidir ve yüzlerine gülerken arkalarından işler çevirmektedir..takdir edersiniz ki milletlerin devletlerin oluşum amacı kendi çıkarlarını gözetmektir...şu anki kürt sorunu gibi...bu da alman milliyetçiliğine özellikle hitlerin kafasındaki ideolojiye son derece ters düşmekteydi...ve bence az bile yaptı...en ii sini düşündü kökten temizlik..faşizm die deqerlendireln çalışmalar bence aksine ülke qeledeği için son derece qerekliydi...

adolf ewet kendini üstün gören bi kişilik ama bunda onu hitler yapan üstün etkileme ve konuşma sanatı etkili olmuştur...( öyle ki ilk konuşmasını 22 kişiye yaparken bi hafta sonra bu sayı 22 bin kişi oolmuştur..)

tam bir dahidir kurduğu naziler almanyayı bi acımasız polis devleti kişiliğine sokmuş SS kıtalarıyla rus ordularına bile kendi topraklarında kök söktürmüştür...

ufolarla iletişim kurduğuna inanması buqüne kadar duyduğum en büyük saçmalık..hitler hakkında buqüne kadar piyasadaki neredeyse tüm kitapları okudum...bazıları taraflı yazdıkları için sallama bilqiler çıkabilio ki bunlar anlaşılıo ztn...kimileri der ki ruslar münih e qirdiğinde karısıyla birlikte intihar edip cesetleri SS subaylarında yakılmıştır kimi kitaplar da der ki hitler 15 yıl boyunca sığınakta yaşamıştır o ölen buqün saddam için çıkan haberler gibi kopyasıydı der...

sonuçta bunları idrak etmek qerek balık olup aynalı sazan cinsinden atılmamak ve en önemlisi tarafsız yazmak qerek...sonuç şu ki ******ten sonra 20 yy da qördüqüm en önemli ve anlaşılmaya deqer dahidir....
https://qothicscreams.yetkin-forum.com
Höyk!
ileri derecede çatlak qothic
ileri derecede çatlak qothic
Höyk!

MesajKonu: Geri: RESSAM ADOLF HİTLER...   RESSAM ADOLF HİTLER... Icon_minitimeSalı 28 Ağus. 2007, 11:59

Siyasi Vasiyetim Very Happy:D:D Hocam nasyonel sosyalizm bence benimsenebilecek bir akım olabilir. Hatta abartmıyorum bunu devrimcilik ile bile harmanladığınızda ortaya çok daha iyi bir akım çıkar. Bunu karşılıklı konuşalım Very Happy:D Adolf Hitler manyağıdım bende Very Happy:D Çizdiğim resimlerini gösteririm sana Very Happy

RESSAM ADOLF HİTLER...
1 sayfadaki 1 sayfası