arkadaşlar yeni sitemiz http://www.grandedaimon.com herkesi bekleriz....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkadaşlar yeni sitemiz http://www.grandedaimon.com herkesi bekleriz....

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ

+6
Höyk!
lucifer
pi[sik]ojan
FRoZeN_HeLL_LiKe
ıron woman
dewil spring
10 posters
YazarMesaj
dewil spring
çılgın qothic
çılgın qothic
dewil spring

AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Empty
MesajKonu: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 20 Ağus. 2007, 16:10

ya nerdese bütün grup deişti bi amy var ve herkes amy hayranı evanescence hayranı deil gibi?
ıron woman
co-admin
co-admin
ıron woman

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 20 Ağus. 2007, 17:57

saman alevi başka bir grup...rock çatısı altından aslında pop-band olan beş para etmez bir grup..

doğrudur haklısın.. amy lee hatunu götürür olayı.. ama vekalin ben sesini de sevmiuorum..
FRoZeN_HeLL_LiKe
KURUCU-Site Admin
KURUCU-Site Admin
FRoZeN_HeLL_LiKe

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 20 Ağus. 2007, 18:07

qrubun adının anlamı zaten su olup buharlaşmak ... sanırım evanescence de artık buharlaşma evresine giriyo gibi...ama yine de qüzel şarkıları war şahsen hatunu ve sesini beqeniorum...
https://qothicscreams.yetkin-forum.com
pi[sik]ojan
kaçık qothic
kaçık qothic
pi[sik]ojan

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimeÇarş. 22 Ağus. 2007, 20:36

2 side diil =p
lucifer
acemi qothic
acemi qothic
lucifer

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 27 Ağus. 2007, 03:12

amy lee bence hepsi değil ama güzel şarkıları var...tip olarak güzel biri bence...
Höyk!
ileri derecede çatlak qothic
ileri derecede çatlak qothic
Höyk!

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 27 Ağus. 2007, 15:15

Ehehe.... Örneğin my immortal şarkısı çok güzel =( Diğer şarkılarını sevmiyorum =) Tanrım bir kez daha iron woman'a katılıyorum =)
FRoZeN_HeLL_LiKe
KURUCU-Site Admin
KURUCU-Site Admin
FRoZeN_HeLL_LiKe

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 27 Ağus. 2007, 15:39

hafif bi yawşama belirtileri qörüyorum ..tanrım sen onları kutsa Smile
https://qothicscreams.yetkin-forum.com
eLaa
alışan qothic
alışan qothic
eLaa

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimeSalı 28 Ağus. 2007, 17:02

my immortal çok güsell. amy lee çok tatlı boktandan deil bi kera hıh Very Happy:D
beq_assi
alışan qothic
alışan qothic
beq_assi

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePaz 23 Eyl. 2007, 15:40

evet doğrudur hocam son albümle bir zıçış söz konusu.. rock yaptıkları da tartışılr. hatta grup boktandır da diyelim..

ama amy lee güzeldir, çekicidir+bu husus tartışma götürmez diye düşünüyorum..
hatun tam bir afettir bence. dolgun , maviş, ıhıhıhııı bir erkek baska ne ister ki dedirten cinsten. ımmmmh Very Happy
beq_assi
alışan qothic
alışan qothic
beq_assi

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePaz 23 Eyl. 2007, 15:40

tanrım sanırım ben birilerini kutsucam. sana hacet kalmayacak.
dewil spring
çılgın qothic
çılgın qothic
dewil spring

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 24 Eyl. 2007, 16:09

sırf hatun için grubun fanı olan dingiller çok yok deil hani Very Happy tatlı hatun ama hakkını yememk lazım Very Happy
beq_assi
alışan qothic
alışan qothic
beq_assi

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimeSalı 25 Eyl. 2007, 16:47

dewil spring demiş ki:
sırf hatun için grubun fanı olan dingiller çok yok deil hani Very Happy tatlı hatun ama hakkını yememk lazım Very Happy

hönk! bi dk simdi ben dingil mi oluyorum, tatlı kız?
Atİ
alışan qothic
alışan qothic

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePaz 30 Eyl. 2007, 16:35

e şıkkı hiçbiri
mathrockJ
acemi qothic
acemi qothic
mathrockJ

MesajKonu: Geri: AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ   AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ Icon_minitimePtsi 15 Ekim 2007, 18:13

"evet doğrudur hocam son albümle bir zıçış söz konusu.. rock yaptıkları da tartışılr"

zaten evanescence yaptıkları müziğin tarzının işte bu rock,metal faln...vb alınamıcanı evanescence tarzı olduunu sölemişti yani cümle bu deil ama bu manaya gelio:D ama bazı dergilerde gothic rock faln die geçio.
Amy lee bence kızın sesi çok güsl yüzüde güsl bence şarkılarıda güsel bilmiorum ben çokh sefiom belki ondan bööle düşünüo olablrm...

AMY LEE Mİ EVANESCENCE Mİ
1 sayfadaki 1 sayfası